APIE MUS

Mūsų tikslas – profesionaliai ir kūrybiškai užfiksuoti gražiausias Jūsų švenčių ar renginių akimirkas, atrasti ir įamžinti džiaugsmą žmonėse, filmų žiūrovams perteikti Jūsų šventės išskirtinumą, istoriją, emociją ir nepakartojamumą. Mūsų filmų stiliuje atrasite ypatingą kinematografinį požiūrį, gyvus pokalbius su žmonėmis, nuostabias spalvų gamas ir lengvumo pojūčio laisvę.

Naudojama įranga.

Filmuodami naudojame kokybišką filmavimo įrangą bei kitus priedus. Naudojame vaizdo stabilizatorius „Glidecam“, skirtus „skrendančio“ vaizdo efektui išgauti, bėgelius „slenkančio filmavimo“ efektams, profesionalią bevielę mikrofonų sistemą bei atskirą garso įrašymo įrangą, sodriam ir kokybiškam garsui išgauti. Šventės vietoje prisijungiame prie muzikos garso pultų, siekdami užtikrinti kokybišką garso įrašymą. Taip pat reikalui esant naudojame papildomą apšvietimą, esant blogesniam apšvietimui patalpose, lauke ir pan. Garantuojame, kad filmų juostos Jus nudžiugins ryškiomis, natūraliomis 4K ir „Full HD“ spalvomis ir išskirtinai aukšta garso kokybe. Filmavimui iš viršaus naudojame skraidantį orlaivį -„droną“.

Montažą atliekame ir Jūsų nufilmuotai video medžiagai.

KAINOS

Kiekvienas reprezentacinis, reklaminis įmonių / organizacijų klipas, vestuvių, krikštynų, šeimos ar kitas filmas yra savitas ir išskirtinis. Kiekvienam konkrečiam atvejui būtinas jūsų bei mūsų lūkesčių aptarimas. Aptariamos sąlygos, galimybės ir sutariama kaina. Pasirašoma sutartis, sumokamas 30% avansas. Filmo sukūrimas trunka nuo 4 iki 12 savaičių. Daugiau apie kainas čia.