Vestuvių filmai
 

Vestuvinis filmas

Kaip mes įsivaizduojame svarbiausios jaunavedžių dienos įamžinimą?

     Tai jausmingas, kūrybiškas įvykių ir nuostabiausių akimirkų perteikimas, jausmo ir meilės istorijos sustabdymas vaizde. Vestuvės - ypatinga diena, viena gražiausių ir ryškiausių gyvenimo akimirkų, kurią sugrąžinti, pajusti ir pergyventi dar kartą galite filmo juostoje. Vestuvių filmas, tai naujos šeimos istorijos pradžios įamžinimas, jaunųjų priesaika ir žiedų sumainymas - pačios svarbiausios ir nepakartojamos Jūsų šventės akimirkos, kurios turi būti tinkamai užfiksuotos. Vestuvinio filmo grožis - videografo ir jaunavedžių bendrų pastangų rezultatas, kuris priklauso tiek nuo kruopštaus ir nuoširdaus filmavimo operatoriaus darbo, tiek nuo sutuoktinių poros atsipalaidavimo, žaismingo ir linksmo nusiteikimo, ceremonijos, fotosesijos ir šventės vietos. Mūsų tikslas – profesionaliai ir kūrybiškai užfiksuoti gražiausias Jūsų šventės akimirkas, atrasti ir įamžinti džiaugsmą žmonėse, filmo žiūrovams perteikti Jūsų šventės išskirtinumą, emociją ir nesibaigiančios meilės istoriją. Mūsų filmų stiliuje atrasite ypatingą kinematografinį požiūrį, gyvus pokalbius su žmonėmis, nuostabias spalvų gamas ir lengvumo pojūčio laisvę.

Filmo medžiaga

     Vestuvių filmavimas - tai ypatingai kruopštaus ir preciziško darbo procesas, į kurį esame orientuoti su meile. Tradiciškai sukuriame apie 30-60 min. trukmės įdomų, gražų, dinamišką bei žaismingą vestuvių filmą, trumpą (4-6 min.) pristatomąjį vestuvių dienos klipą bei pateikiame pilną nemontuotą video medžiagą. Taip pat kuriame priešvestuvinius filmukus, kurį turėsite progą parodyti savo svečiams Jūsų šventės pokylio metu.

Filmuotas kvietimas į vestuves

Pabandykit įsivaizduoti jūsų būsimo svečio nuostabą gavus ne įprastą popierinį, o gyvą vaizdinį kvietimą į jūsų vestuvių šventę. Laikai keičiasi, atsiveria naujos galimybės artimuosius, gimines bei draugus į šventę pakviesti originalesniu būdu.