Reprezentaciniai, pristatomieji filmai

Reprezentaciniai įmonių/organizacijų filmai ir klipai

Įvaizdinis filmas ar klipas apie įmonę, pristatančią savo veiklą, gamybos procesus, naujus produktus, teikiamas paslaugas - neatsiejama sėkmingai veiklą plėtojančios įmonės įvaizdžio dalis. Tai jūsų prekinio ženklo įvaizdžio formavimo dalis, siekiant pasiekti atgalinį ryšį su potencialiais klientais ar verslo partneriais. Filmo kūrimas pradedamas aptarus jo paskirtį, koncepciją, tikslinę auditoriją. Visada įsiklausome į jūsų vizijas, paruošiame norus atitinkantį scenarijų, padedame sukurti tekstus ar dialogus, parinkti tinkamiausią vietą. Galime sukurti animaciją, įgarsinti, titruoti ir subtitruoti.

Konferencijos, seminarai, koncertai

Filmuojame konferencijas, seminarus, įvairius mokymus, pristatymus, parodas, nedidelius koncertus. Siūlome trumpesnio formato pristatomąjį klipą arba platesnio įvykių siužeto filmą. Galime sukurti trumpus šviečiamuosius-mokomuosius filmukus, juos įgarsinti ir apipavidalinti.

Muzikiniai klipai

Kuriame nedidelio biudžeto muzikinius klipus. Tai puikus būdas atlikėjui ar muzikos grupei pateikti save video formate ir būti prieinamiems platesnei auditorijai.